KONST / Litografier / Färglitografi 8805674
nr 880 5674
Färglitografi
signerad. Beck, 73/360, Moseback torg, motivet: 59x48
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 mars 2014
kl 19:53:32
10/3 18:29:32